Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-05-20 09:53:57

nikalu

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-20
Posty: 19
Punktów :   

Co będziemy robić? - wariacje na temat

Hej,

To chyba najtrudniejsza sprawa w moim odczuciu. Mam nadzieję, że pomożecie trochę - ani ja ani Aga nie mamy zbytnio doświadczenia w organizacji wieczorków panieńskich. (Poza tym chyba żaden z wyników wyszukiwania w google'u 'wieczorek panieński' nie jest tym co Asieńka chciałaby zobaczyć na swoim )

Poza tym, że chciałybyśmy z Agą, żebyśmy (a przede wszystkim Asia) miło spędziły czas to przydałby się jakiś plan.
(Bo nie wiem jakby to było puścić 10 dziewczyn samopas po lesie.. Aż mnie ciarki przeszły... )

Na chwilę obecną mam parę pomysłów, ale nie ogarnęłam tego jeszcze w czasie i przestrzeni niestety. Oto część z nich:

1. Jako, że nie wszystkie się znamy fajnie byłoby zagrać w jakąś grę integracyjną typu 'dowiedzmy się czegoś o sobie', żeby generalnie poznać się troszkę. Jeśli znacie jakieś fajne to piszcie

2. Tutaj jest miejsce na dozę wątpliwości. Zwykle wieczorki panieńskie toczą się wokół seksu, ostatniej chwili wolności i takich im podobnych. Do Asi to niestety nie przystaje - rozmawiałyśmy z nią wcześniej i wiemy, że nie bawią ją żadne obsceniczne gry czy sprośne konkursy. W związku z tym, aby jakoś delikatnie poruszyć ten temat chcemy... tadadadam..

Pomysłem jest, żeby w jakiś niezbyt poważny sposób podzielić się naszą obscenicznością i przeżyciami z Asią. Tutaj powinnyście wyjść w tego wątku i przejść do wątku 'PREZENT', żeby poznać szczegóły.

Bardzo prosimy Was o pisanie o Waszych pomysłach dotyczących gier i zabaw z wieczorków panieńskich, na których byłyście
PISZCIE! Wszelkie pomysły mile widziane.

Offline

#2 2013-05-22 07:32:57

Aga Be

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-05-22
Posty: 4
Punktów :   

Re: Co będziemy robić? - wariacje na temat

Odnosnie obscenicznosci i seksualnosci- moznaby tez w jakis zabawny sposob pogadac o zwyczajach np. roznych plemion, albo historycznych bredniach. takie "ciekawostki" zawsze sa milej przyswajalne i mniej bulwersujace niz bezposrednie traktowanie tematu. Moze moznaby tez nawiazac do jakis tradycji, np hinduskich i zrobic Asi takie "przygotowanie" do slubu (tu juz nie obscenicznie, raczej dla klimatu - swiece, kadzidla, ubieranie "panny mlodej", malowanie dloni, obowiazkowo peruka kreconych blond wlosow... ). W ramach rozrywki mozna tez sprobowac zrobic jakies gry bardziej sportowe, albo gre terenowa za swiatla slonecznego... Bede jeszcze kombinowac.
Moglybysmy sie tez podzielic swoimi skillami. Ja moge zaoferowac zajecia z podstaw tanca brzucha .

Ostatnio edytowany przez Aga Be (2013-05-22 07:38:47)

Offline

#3 2013-05-22 08:46:02

nikalu

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-20
Posty: 19
Punktów :   

Re: Co będziemy robić? - wariacje na temat

Fajny pomysł z tymi zwyczajami plemion.. poza tym, że ja sama nic nie wiem na ten temat, więc musiałabyś to poprowadzić.

Myślałyśmy jeszcze z Agą o podchodach (w ramach świeżego powietrza). Na kolejnych stacjach byłyby pytania dotyczące jakichś wydarzeń z życia Asi (tutaj można zadecydować czy chcemy, żeby dotyczyły Grzesia czy też naszych przeżyć z Asieńką). Jeśli Asia na pytanie nie odpowie to jest jakaś kara (jeśli odpowie to odpowiednio nagroda albo wskazowka jak iść dalej - do dopracowania). Żebyśmy wszystkie brały w tym udział to powinny być jeszcze zadania dla nas wszystkich pomieszane z tymi pytaniami.. To na razie taki pomysł

W ogóle to robię wątek z podsumowaniem pomysłów, bo w dyskusji nie wyłowimy potem wszystkiego

Offline

#4 2013-05-22 09:18:23

aga_matus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-05-22
Posty: 6
Punktów :   

Re: Co będziemy robić? - wariacje na temat

Na miejscu będą też gry planszowe, które mogą nam umilić czas, a na noc przygotujemy pewnie kilka komedii romantycznych Musimy tylko skombinować telewizor i dvd,ale myślę że to ogarniemy.

Myślałyśmy też z Niką o rozbieranym pokerze lub czymś podobnym

Podoba mi się ten pomysł z przygotowaniem panny młodej! Fajnie by było Asię wystroić, umalować, ozdobić dłonie itp. Taniec brzucha to też może być niezły fun dla nas wszystkich

Offline

#5 2013-05-22 10:39:34

nikalu

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-20
Posty: 19
Punktów :   

Re: Co będziemy robić? - wariacje na temat

Joasia też ogarnia taniec brzucha ^^ Nawet ostatnio gdzieś występowała

Offline

#6 2013-05-28 22:40:34

joasia

Gość

Re: Co będziemy robić? - wariacje na temat

My cały czas gdzieś występujemy, aż się przestaję powoli stresować Może ktoś chce ze mną do Łodzi w niedzielę pojechać i popatrzeć na mój wielki bebech? hehe
Ja nie wiem czy taniec brzucha w takich "działkowych" klimatach to dobry pomysł ale jak coś to mogę jakieś chustki przywieźć czy woale...
Ze wschodnich zwyczajów to powinnyśmy Asię wydepilować na całym ciele poza głową bo tak się w krajach muzułmańskich kobiety przygotowują do ślubu
Ja pomysłów nie mam, zaakceptuję wszystko. Mogę się nawet powstrzymać przed kupowaniem Asi wielkiego żelkowego lizaka penisa...

#7 2013-05-30 13:21:52

Szalony Kot

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-05-22
Posty: 7
Punktów :   

Re: Co będziemy robić? - wariacje na temat

Co do zapoznania się - gry integracyjnej - może pozostać w klimacie romantyczności? Żeby każda osoba musiała opowiedzieć jakąś romantyczną historię ze swoim udziałem? To pokaże trochę, jakie my jesteśmy, zapozna nas wzajemnie, a przy okazji zrobi wprowadzenie do wieczorku.
O ile każda ma taką historię

Co do "przygotowania" panny młodej - możemy zakupić taki sprzęt "przygotowawczy", typu właśnie olejek aromatyzowany do ciała czy delikatny krem do depilacji XD żeby było trochę z jajem. A z drugiej strony - podwiązka i fajna bielizna na noc poślubną.
A na samym wieczorku właśnie malowanie dłoni henną, "ostatnie szaleństwo" czyli tatuaż (niech będzie, że też henną), kolczykowanie może łaskawie pominę, chyba, że są jacyś zwolennicy tego pomysłu
W sumie malowanie tatuaży to ogólnie fajny pomysł na pokazanie "ostatniego pazura" chyba.

Widziałam też jakieś gry planszowe - ja mam "Prawo dżungli", gra integracyjna dla dowolnej ilości osób, zabawna i rozluźnia fajnie, a nie ma trudnych zasad żadnych.

Możemy też spisać "zasady dobrej żony", takie śmiechowe, coś o praniu skarpetek i potakiwaniu oraz puszczaniu na piwko raz w tygodniu

Offline

#8 2013-05-30 19:38:40

aga_matus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-05-22
Posty: 6
Punktów :   

Re: Co będziemy robić? - wariacje na temat

Jak macie jakieś fajne,sprawdzone planszówki to bierzcie je, pewnie skorzystamy

Co do malowania henną- macie jakieś doświadczenie jak długo to się utrzymuje na dłoniach? Bo poszperałam w internecie i jedne źródła mówią,ze to schodzi po 2 dniach a inne że po 2-3 tygodniach(!). Wątpię,by Aśka była szczęśliwa jak jej zostaną te malunki na ślubie...

I czy macie jakieś sprawdzone źródło,gdzie takie cudo można kupić ewentualnie?

Offline

#9 2013-06-02 21:15:23

nikalu

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-20
Posty: 19
Punktów :   

Re: Co będziemy robić? - wariacje na temat

Znalazłam grę, która strasznie mi się podoba, ale powiedzcie co myślicie. Wklejam opis poniżej

Uszyj suknię ślubną
Do tej gry potrzebne jest dużo papieru toaletowego, taśma klejąca i bujna wyobraźnia.

Podziel uczestniczki wieczoru panieńskiego na grupy, z których każda zaprojektuje i przygotuje suknię ślubną z dostępnych materiałów. Piętnaście minut powinno wystarczyć i niech zabierają się do "szycia".

Pokaz mody po 15 minutach kończy grę, a do panny młodej należy decyzja, kto wygrał.

Inna wersja tej gry polega na tym, że stawia się pannę młodą na środku pokoju, a cała grupa "szyje" na niej suknię ślubną. Folia aluminiowa, wstążka, koronka i sztuczny welon pomogą dodać sukience szyku.

Offline

#10 2013-06-05 15:32:07

Aga Be

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-05-22
Posty: 4
Punktów :   

Re: Co będziemy robić? - wariacje na temat

Sukienka ślubna brzmi światnie! Prawo Dzungli też. Co do tańca brzucha w klimatach działkowych - mogłoby wypalić, zależy od tego ile nas jest i czy znajdzie się odpowiednia przestrzeń (lepiej w domku, tam nie gryzą komary ^^). Jeśli miałabym prowadzić, to chciałabym wiedzieć, aby coś przygotować (wolałabym Was nauczyć jakiejś prostej choreografii niż samych ruchów ). Chociaż, prawdę powiedziawszy, Aśka masz większe doświadczenie w tej materii, jakbyś chciała sama nas pouczyć .

Co do henny - taka kupowana do brwii i rzęs w sklepach kosmetycznych zwykle ze skóry schodzi dość szybko. Ale zamiast Henny można przecież kupić zmywające się wodą flamastry do ciała! : ). Podobny efekt do henny może dać np. brązowy eyeliner .

Czy mamy już jakiś dokładniejszy zarys tego, co się będzie działo?

Ostatnio edytowany przez Aga Be (2013-06-05 15:32:38)

Offline

#11 2013-06-05 23:38:44

Szalony Kot

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-05-22
Posty: 7
Punktów :   

Re: Co będziemy robić? - wariacje na temat

Faktycznie, jak ta henna zostanie, to średnio chyba że tatuaże będą gdzieś w dyskretniejszych miejscach :>

Podoba mi się ta gra "sukienka ślubna"

Offline

#12 2013-06-06 16:22:55

nikalu

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-20
Posty: 19
Punktów :   

Re: Co będziemy robić? - wariacje na temat

Dokładnego planu co do minuty nie mam i raczej nie będę robić, ale pomysły, które na pewno będziemy robić:

1. Quiz z balonami - pytania dotyczące Grzesia będą w balonach. Asia będzie je przekłuwać i odpowiadać. Część balonów będzie wypełnionych konfetti tylko - będzie trochę sprzątania następnego dnia, ale myślę, że będzie warto
Nie wiem tylko co mogłoby być karą jak nie odpowie dobrze. Znalazłam opcję z gumą do żucia - za każdym razem jak źle odpowie wkłada kolejną gumę do żucia do buzi, a jak się pytania skończą to musi zrobić balona.. Inne pomysły?

2. Suknia ślubna - wolicie teamy czy tylko jedną?

3. Prezenty indywidualne - nie wiem czy dacie radę się czasowo wyrobić, ale znalazłam taką grę:
Każda z nas znajduje jakiś tani przedmiot użytku domowego o fallicznym kształcie. Będą to prezenty, których zastosowanie Asia będzie musiala zgadnąć poprzez dotykanie z zasłoniętymi oczami. Myślę, że nie jest to nic sprośnego i będzie trochęzabawy
Nie wiem tylko czy nie wpadłam na ten pomysł zbyt późno. Podzwonie sobie dzisiaj do Was i popytam czy dacie radę

4. Zakazane słowa - jeszcze nie zdecydowałam jakie
Na początku wieczoru rozdamy Wam punkciki w postaci małych gadżetów - powiedzmy 10szt. Za każde wypowiedzenie zakazanego słowa oddajecie Asi 1 punkt. Dla pijących - po utracie 5 punktów - szocik, dla niepijących - rundka dookoła domu
Chce wybrać jeszcze jeden zakazany gest, ale też nie zdecydowałam jeszcze co to będzie.

5. Notatki - każda z nas dostaje parę pasków papieru, na których pisze zdanie dotyczące wspomnienia związanego z Asieńką. Potem wrzucami je wszystkie do jednego naczynia i Asia losuje pojedyncze karteczki - musi zgadnąć od kogo to historia i opowiedzieć co się wydarzyło. Jeśli nie wie to autorka zdania opowiada, a Asia wstydzi się, że zapomniała - szczerze wątpię, żeby taka historia miała miejsce przy pamięci absolutnej Asi


6. Rozpoznaj ukochanego - Grześ ma mi przysłać fotki dziwnych części swojego ciała. Ja dołoże do tego fotki tych samych części, ale innych chłopaków. Asia będzie musiała powiedzieć, które zdjęcia przedstawiają Grzesia.

7. Egzamin na dobrą żonę - na koniec Asia dostaje certyfikat
  zdolności kulinarne
Należy przygotować karteczki, na których znajdują się składniki jakie należy wykorzystać do przygotowania trzech różnych dań/potraw/deserów - mogą to być np. naleśniki, pierogi i tort. Każdy ze składników niezbędnych do przygotowania poszczególnych potraw umieszczamy na osobnej karteczce. Na kilku dodatkowych karteczkach umieszczamy składniki nadmiarowe, które nie są potrzebne do wykonania żadnej z potraw. Przyszła Panna Młoda otrzymuje zestawy - w pierwszym znajdują się nazwy trzech potraw, które ma przygotować dla swojego Męża, w drugim - składniki potrzebne do przygotowania tych potraw oraz składniki dodatkowe. Po zakończeniu zadania weryfikujemy, czy z wybranych składników uda sporządzić się zadane potrawy.
   zdolności krawieckie
Przygotowujemy kawałek materiał, igłę, nitkę i guzik i sprawdzamy jak długo kandydatce na żonę zajmie przyszycie guzika i czy nie pokaleczy przy tym swoich paluszków . Przygotowujemy dziurawą skarpetę, igłę i nitkę i sprawdzamy czy kandydatka na żonę potrafi sobie poradzić z problemem.
  zdolności manualne
Do wykonania zadania potrzebny jest krawat - rozwiązany. Zadanie sprawdza czy przyszła żona będzie potrafiła zawiązać swojemu mężowi krawat.

8. List w butelce - Asia dostanie do wypełniania listę z pytaniami, na które Asia pisze odpowiedzi (a my potem ewentualnei komentarze). Listę zwijamy i wkładamy do butelki, która czeka na ponowne odczytanie zawartości do 5 czy 10-lecia ślubu Przykładowe pytania:
Czego najbardziej będzie Tobie brakowało ze stanu panieńskiego?
Jak myślisz co najbardziej Cię zaskoczy w małżeństwie?
Na co najbardziej liczysz w małżeństwie.
Kto będzie Was częściej odwiedzał Twoja mama czy Teściowa?
Czy Twój mąż będzie z Tobą przy narodzinach Waszego dziecka?
Jak często będziecie uprawiać sex w małżeństwie w pierwszym roku …, w kolejnych latach.
Ile będziecie mieli dzieci?
Czym zaskoczysz swojego męża w trakcie podróży poślubnej?

9. Torebka na peirwszy raz - w sumie to spodobał mi się ten pomysł Zestaw przydatnych rzeczy z zabawnymi opisami. Skompletujemy i opiszemy podczas zakupów w piątek po drodze do Wilgi.


Inne znalezione całkiem fajne gry to:

1. Torebka - każda z nas na początku wieczoru wyciągnie ze swojej torebki trzy rzeczy i wrzuci do dużej wspólnej torby. Asia będzie musiała wykazać się znajomością naszych osobowości i rozpracować co do kogo należy.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.megaia.pun.pl www.rejonowa.pun.pl www.musketeers.pun.pl www.coolhogwart.pun.pl www.wwesvr.pun.pl