Nazwa forum

Opis forum


#1 2013-05-21 08:58:23

nikalu

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-20
Posty: 19
Punktów :   

PREZENT

Hej,

otóż jaki mam pomysł na prezent:

Pomyślałam sobie, że mogłybyśmy Asi napisać zbiór opowiadań.

Każda z nas miałaby napisać ze 2-3 strony, pomalować je, dodać obrazki/wycinki z gazet/cekiny/cokolwiek Wam do głowy przychodzi.
Mój pomysł na kontent to:

Prywatny harlequin
Gdyby każda z nas dała radę napisać coś takiego mogłybyśmy poczytać je na głos przy kominku pod wieczór (każda czytałaby historię innej i wszystko byłoby anonimowe, więc bez stresu). Generalnie zalożenie jest, że historia może być prawdziwa albo i nie. Grunt, żeby policzki czerwieniły się osobie czytającej. Jakiś element zaskoczenia też byłby fajny. Przepisanie lekko zmienionego fragmentu z już napisanego harlequina też może być o ile podejdziecie do tego artystycznie i przykładowo (pierwszy pomysł, który mi przychodzi do głowy) zmienicie wszystkie imiona na Asię i Grzesia.
W zasadzie to wszystkie historie mogłyby zawierać Asię i Grzesia

Forma
Żeby łatwiej byłoby to zorganizować pomyślałam, że każda z nas zrobiłaby swoje parę stron, które (już po dojechaniu na miejsce do Wilgi) połączymy razem i wsadzimy w okładkę.
Idealnie byłoby to zrobić już w piątek wieczorem, żeby było gotowe, ale wiadomo, że świat nie jest idealny
Myślę, że format A4 w poziomie byłby najprostrzy. Każda przy tworzeniu zostawi powiedzmy 3cm od lewej strony na łączenie (taki margines, który pozwoli nam wszysko zszyć razem). Fajnie jakby każda z nas wybrała styl harlequina jaki będzie chciała np. średniowieczna kronika, legenda, kryminał, po prostu romans, bajka dla dzieci. Chodzi o to, żeby było to inne i Asia miała pamiątkę na widok, której buzia jej się uśmiecha

Ja mogę się zająć okładką, ale super byłoby jakby mi mógł ktoś pomóc

Czekam na opinie

Offline

#2 2013-05-22 20:10:18

Agata

Gość

Re: PREZENT

Pomysł jest SUPER! Żałuję, że nie dam rady dostarczyć Wam przed wyjazdem swojej historii, nawet jedno imię by się zgadzało

#3 2013-05-28 22:35:12

joasia

Gość

Re: PREZENT

Haha kawałek 50 shades of Grey ? Masakra Ale zajebisty pomysł!!

#4 2013-05-29 11:51:02

aga_matus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-05-22
Posty: 6
Punktów :   

Re: PREZENT

No to by było KLU programu

Oprócz tego myślałam,żeby kupić kilka mniejszych prezentów, takich bardziej standardowych. Myślałam,żeby je podzielić na kategorie np.

1. Coś praktycznego ( patelnia?) - coś seksownego ( bielizna/koszula nocna)
2. Coś dla duszy ( płyta lub książka)- coś dla ciała ( kosmetyki/olejki itp.)

Offline

#5 2013-05-30 13:13:12

Szalony Kot

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-05-22
Posty: 7
Punktów :   

Re: PREZENT

Ja mogę napisać bardziej pikantną część, o ile wypada? Ale praktykę w pisaniu tego typu opowiadań akurat mam i pewne sukcesy na końcie

Też pomyślałam o praktycznych prezentach, wiem jak to jest kompletować mieszkanie na nowo żeby się z nikim nie powtórzyć można pójść w takie raczej dodatki do domu niż podstawy, rzędu malakser, maszyna do lodów czy soków. Tylko czy to nie za bardzo ślubne prezenty?

Offline

#6 2013-06-02 21:13:15

nikalu

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-20
Posty: 19
Punktów :   

Re: PREZENT

Jeśli chodzi o praktyczne prezenty to postaram się do ogarnąć w tym tygodniu, żebyśmy się klasowo złożyli i kupili jakiegoś robota domowego (Jak każdy złoży się 20-30zł to chyba damy radę coś fajnego znaleźć)

Ogarnę to na fejsie jutro, więc też będzie

A co do historii to pisz pisz pisz i pisz
Jeśli, w którymś momencie Asia będzie miała jakieś wątpliwości to po prostu damy jej to przeczytać samej kiedyś indziej zamiast na głos
Tj. fajnie byloby jakby była conajmniej jedna historia na każdą uczestniczkę i mam nadzieję, że dziewczyny dadzą radę z napisaniem

Czyli - jeśli dasz radę spłodzić kilka historii to jeszcze lepiej

Offline

#7 2013-06-05 23:40:30

Szalony Kot

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-05-22
Posty: 7
Punktów :   

Re: PREZENT

Do kiedy mam coś podesłać? Czy to ładnie mam wydrukować i zalaminować?

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.redziny.pun.pl www.ograjbuka.pun.pl www.zdhbratnieslowo.pun.pl www.browarypark.pun.pl www.pds.pun.pl