Nazwa forum

Opis forum


#1 2013-05-20 09:32:47

nikalu

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-20
Posty: 19
Punktów :   

Pierwszy zarys

Hej Wszystkim

Tworze to forum jako miejsce dla dyskusji na temat wieczorku panieńskiego naszej kochanej Asieńki.

Wszelkie informacje będą pojawiać się tutaj i tutaj chciałabym, żeby były dyskutowane (trochę łatwiej to ogarnąć jak jest w tej formie niż bezpośrednio w mailach).

A ustalonych na dzień dzisiejszy mamy:
1. Data: 8-9.06.2013 (sob-nd)
2. Miejsce: Moja działeczka w Wildze ( https://maps.google.com/maps?q=Wilga,+P … 15&iwloc=A )

Mój i Agi plan jest na razie taki, że po południu (18-19) wsiądziemy sobie w autka i pojedziemy do Wilgi. Fajnie byłoby na przykład zawiązań Asi oczy, żeby nie wiedziała gdzie ją wieziemy Na miejscu chciałabym, żeby już wszystko było gotowe.

Idealnie by było, żeby już w piątek pojechać do Wilgi i ogarnąc miejsce. Więcej na ten temat w wątku organizacyjnym - jeśli, któraś z Was mogłaby i byłaby chętna pomóc to zapraszam do drugiego forum do dyskusji.

W części 'Organizacja' jest wątek 'Obecność' Wpiszcie tam KONIECZNIE czy możecie być.

Wstępnie to tyle, ale jak znajdę później chwilę to popiszę dalej jakie mam pomysły

Do usłyszenia!
Dominika

P.S. Ufff... właśnie skończyłam opisywanie wszystkiego. Mam nadzieję, że przez to przebrniecie, a jak coś to możemy się zdzwonić lub spotkać na kawę to Wam opowiem - chyba będzie szybciej

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pociagidzikiegozachodu.pun.pl www.pedagogikabrzesko.pun.pl www.justinbieberantifanclub.pun.pl www.gitarzysci.pun.pl www.wse.pun.pl